پدل بورد در کیش به روایت تصویر

اگر قرار باشد بهترین تفریحات آبی کیش را از نظر بگذرانیم، پدل بورد در کیش بدون شک یکی از بهترین‌هاست. اگر علاقمند به تفریحات آبی باشید حتما از سوار شدن بر روی یک تخته ایمن و بزرگ که شما را بر موج‌های آبی و آرام خلیج‌فارس شناور نگه می‌دارد لذت زیادی خواهید برد. فرقی نمی‌کند تابستان باشد یا زمستان، پدل بورد در کیش در سال‌های اخیر خودش را در لیست بهترین تفریحات کیش جا داده است. اگر دوست دارید با این تفریح که یکی از محبوب‌ترین ورزش‌های دنیا نیا نیز هست آشنا شوید، تصاویر ایزی‌کیش از آن را ببینید.

اگر به دنبال آن هستید که سوار پدل بورد شوید باید به یکی از کلوپ‌های تفریحات دریایی جزیره کیش سر بزنید. بیشتر کلوپ‌های دریایی این جزیره پدل بورد را در میان تفریحات محبوب دیگری مانند شاتل و بنانا، پاراسل و غواصی به گردشگران ارائه می‌کنند. با مراجعه به این کلوپ‌ها می‌توانید ۳۰ دقیقه را نشسته، ایستاده یا خوابیده روی بوردهای مخصوص بزرگی که از جنس‌های مقاوم ساخته شده‌اند بگذرانید.

نکته جالب در مورد پدل بورد این است که می‌توان کودکان را نیز سوار آن کرد. بنابراین خیلی از والدینی که به دنبال تفریحاتی هستند که کودکشان را نیز در آن شریک کنند می‌توانند کودکشان را نیز با خودشان سوار پدل بورد کنند و از یک تفریح خانوادگی و در عین حال هیجان‌انگیز لذت ببرند.

قیمت پدل بورد در کیش چقدر است؟

اگر بخواهید ۳۰ دقیقه با پدل بورد در کیش تفریح کنید باید ۳۰ هزار تومان بپردازید. پس از پرداخت ۳۰ هزار تومان، کلوپ تفریحات دریایی یک تخته مخصوص با پدالی که با آن خودتان را روی سطح آب حرکت دهید در اختیارتان خواهد گذاشت. همچنین همه باید یک جلیقه نجات هنگام سوار شدن بر پدل بورد به تن کنند که اگر به درون آب افتادند روی سطح آب بمانند و به پدل بورد برگردند. پیش از شروع پدل بورد در کیش مسئولان کلوپ دریایی، آموزشی میدانی و کوتاه به شما خواهند داد تا بتوانید به درستی از این وسیله تفریحی استفاده کنید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.