(تصاویر) تفریحات آبی کیش

کیش دنیای تفریحات آبی است. اگر به جزیره کیش سفر کنید بی‌شک یکی از تفریحات آبی دامنتان را خواهد گرفت. هیجان تفریحات آبی کیش وسوسه‌اتان خواهد کرد تا شما هم تنی به آب بزنید. این تفریحات آنقدر متنوع هستند که احتمالا هرکس، با هر سن و ویژگی بتواند آن‌ها را تجربه کند. در این مطلب ایزی کیش می‌توانید تصاویری از این تفریحات دریایی کیش را ببینید.

 

تفریحات آبی کیش: کیبل اسکی

این تفریح آبی کیش درواقع نوعی اسکی روی آب است. در این تفریح روی تخته اسکی سوار می‌شوید و کابلی را به دست می‌گیرید که به ستون‌هایی در پارک کیبل اسکی کیش متصل هستند.

کیبل اسکی کیش

کیبل اسکی کیش

تفریحات آبی کیش: پدل بورد

پدل بورد تخته شناوری روی آب است که باید بتوانید تعادلتان را روی آن حفظ کنید، پارو بزنید و در جهتی که می‌خواهید حرکت کنیدروی پدل بورد هم می‌توانید بنشینید و هم بایستید. این تفریح طرفداران زیادی در جهان دارد.

پدل بورد کیش

تفریحات آبی کیش: شاتل

شاتل تیوبی بادی است که توسط قایق‌های تندرو و سریع روی سطح آب کشیده می‌شود و همین حرکت و سرعت به شاتل سواران حس لذت و هیجان زیادی می‌دهد. 

تفریحات آبی کیش: بنانا

بنانای کیش نیز تیوبی بادیست که تنها تفاوتش با شاتل در شکلِ ظاهری آن است؛ همانطور که مشخص است این تیوب شبیه به موز است.

 بنانا کیش

تفریحات آبی کیش: پاراسل

در تفریحِ پاراسل، شما با قایقی به وسط آب می‌روید، یک چتر پاراسل به شما وصل می‌شود و به کمک جریان باد و حرکت قایق آرام آرام با طنابی به آسمان فرستاده می‌شوید. چند دقیقه در آسمان و درحالی‌که چشم‌انداز دریا و جزیره را دارید می‌مانید.

پاراسل کیش  

تفریحات آبی کیش: غواصی

غواصی که از قدیمی‌ترین تفریحات آبی کیش است، در رده محبوب‌ترین تفریحات کیش هم قرار دارد. شما از ۲۰ دقیقه تا یک-دو ساعت می‌توانید در عمق آب‌های خلیج‌فارس با این ورزش فرو روید و از دنیای زیر آب حیرت زده شوید. غواصی کیش شکل دیگری نیز دارد که آن غواصی با اسکوتر آبی است.

  غواصی کیش

تفریحات آبی کیش: فلای‌بورد و فلای جت

از جذاب‌ترین ورزش‌ها و تفریحات آبی جزیره کیش این روزها فلای بورد و فلای جت هستند. در هر دوی این دو تفریح آب به سمت شما پمپاژ می‌شود تا توسط فشارِ آن بتوانید تا ۱۲ متر بالاتر از سطح آب باقی بمانید. در این حالت می‌توانید انواع حرکات نمایشی ار اجرا کنید.

پدل بورد کیش

برای اطلاع از قیمت تفریحات کیش می‌توانید اینجا را ببینید. همچنین می‌توانید بلیط تفریحات کیش را به صورت آنلاین رزرو کنید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.