کیبل اسکی کیش، یک تجربه پرهیجان و ایمن

این روزها یکی از ورزش‌های رایج و پرطرفدار آبی در کیش که حتی تماشای آن جذاب است، اسکی روی آب یا همان کیبل اسکی می‌باشد. اسکی روی آب در کیش به تفریحی تبدیل شده است که هر رده سنی را شامل می‌شود. هیجانی که در کیبل اسکی تجربه می‌کنید، با ایمنی همراه است و به همین جهت بسیاری از خانواده‌ها فرزندان خود را با خیال راحت به این تفریح مهیج می‌برند. حرفه‌ای‌ترین‌های ورزش‌های آبی در کنار مبتدی‌ترین‌ها که صرفاً برای تفریح به آنجا آمده‌اند، در کنار یکدیگر به تفریح می‌پردازند. با تفرینو همراه شوید و درباره این تفریح بیش‌تر بدانید.

استفاده از تفریحات آبی کیش برای شادابی و سلامت جسم و روان، یکی از جنبه‌های مهم در سفر به کیش است. یکی از نکاتی که در مورد اسکی روی آب یا کیبل اسکی باید بدانید این است که این تفریح آبی از نظر ایمنی در سطح بالایی قرار دارد. محدودیت سنی برای این تفریح آبی تعریف نشده است و تقریباً از گروه سنی ۳ سال قادر به انجام آن خواهند بود.

کیبل اسکی در کیش چه امکاناتی دارد؟

نکته‌ای که در مورد کیبل اسکی کیش باید بدانید این است که نخستین و بزرگترین مرکز اسکی روی آب خاورمیانه، مربوط به تفریحات آبی کیش است. پارک کیبل اسکی کیش با داشتن بهترین امکانات ایمنی تفریحات آبی، به ارائه‌ خدمات تفریحی اسکی روی آب در کیش می‌پردازد. بدون شک یکی از زیباترین نقاط ساحلی در کیش مربوط به پارک کیبل اسکی است. این مرکز، اسکی روی آب را با سرعت ۲۸ تا ۶۲ کیلومتر در ساعت و همچنین امکان سرویس‌دهی همزمان به ۱۲ نفر، ارائه می‌دهد.

قیمت کیبل اسکی کیش چقدر است؟

مجموعه پارک کیبل اسکی کیش شامل بخش‌های مختلف مربوط به اسکی روی آب و همچنین بخش‌های جانبی تفریحی است. فروشگاه لوازم و تجهیزات کیبل اسکی، اتاق آموزش کیبل اسکی و همچنین امکانات رختکن و دوش از جمله بخش‌های مرتبط با تفریح آبی، است. رستوران و کافی‌شاپ مجموعه فضای تفریحی دلنشینی را در کنار هیجان اسکی روی آب، فراهم آورده است که استفاده از آنها برای مسافران خالی از لطف نیست.

کیبل اسکی کیش یکی از تفریحاتی است که ضمن داشتن قیمتی مناسب و زمان استفاده معقول، مورد توجه بسیاری از مخاطبین تفریحات آبی قرار گرفته است. برای آگاهی از قیمت ویژه تفرینو برای کیبل اسکی و همچنین خریداری آن، به صفحه کیبل اسکی در تفرینو مراجعه فرمائید.

قبل از سفر به جزیره کیش می‌توانید برنامه مدونی را برای تفریحات خود در نظر داشته باشید. تفرینو به‌عنوان یک رسانه اینترنتی به شما این امکان را می‌دهد که از تمامی جنبه‌های تفریحی کیش آگاهی یابید. بسیاری از شما، بعد از سفر به کیش با تفریحاتی آشنا می‌شوید که دیگر زمانی برای آنها ندارید. در این موقعیت آنها فقط می‌توانید بگوئید که ای کاش از فلان تفریح استفاده کرده بودم ولی حیف که دیگر زمان ندارم. تفرینو با ارائه خدمات خرید اقریحات بصورت آنلاین و با قیمتی مناسب، شما را در چیدمان یک برنامه ریزی منظم برای سفر و انتخاب تفریحات متنوع و مطابق با سلیقه خودتان، کمک می‌کند. برای آگاهی بیشتر به دسته بندی محصولات مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.