پارک دلفین کیش به روایت تصویر

پارک دلفین کیش اولین و بزرگترین دلفیناریوم خاورمیانه، از بهترین جاذبه‌های کیش است که می‌توانید در سفرتان به کیش چند ساعت را به تفریح و گشت و گذار در آن اختصاص دهید. در این پارک ۷۰ هکتاری دلفین‌ها، شیرها و گرازهای دریایی تربیت شده برایتان نمایش اجرا خواهند کرد. در ادامه تصاویری از پارک دلفین کیش را در ایزی کیش ببینید.

دلفیناریوم کیش سال ۱۳۷۹ کلید خورد. ۷۰ هکتار زمین در جنوب جزیره کیش، در پی پروژه پارک دلفین کیش قرار بود به فضایی بدل شود که هر گردشگری بتواند از آن لذت ببرد. پارک پرندگان، کاشت گل و گیاه، سالن آمفی‌تئاتر، رستوران و کافی‌شاپ از مواردی بود که در راستای همین هدف در پارک دلفین کیش برنامه‌ریزی و ساخته شد. بدین ترتیب دلفیناریوم را باید بزرگ‌ترین پروژه تفریحی جزیره کیش بدانیم.

در مجموعه پارک دلفین‌های کیش دلفین‌های سالم و تربیت‌شده در کنار شیرهای دریایی و  گراز دریایی که به گفته مسئولان دلفیناریوم تنها گرازهای آبی موجود در خاورمیانه هستند، برای گردشگران علاقمند نمایش اجرا می‌کنند. مربی‌های این حیوانات آبی در حالی که آن‌ها را در استخرهایی با ۱۲۰۰۰ هزار متر مکعب نگهداری می‌کنند، به آن‌ها آموزش می‌دهند. نگهداری از این جانواران بسیار اهمیت دارد که در دلفیناریوم کیش به خوبی انجام می‌شود.

در پارک دلفین کیش علاوه بر تماشای نمایش و حرکات دلفین‌ها می‌توان از غواصی با دلفین‌ها و بخش‌های دیگر این مجموعه گردشگری نیز لذت برد.

قیمت پارک دلفین کیش

برای آنکه به دلفیناریوم کیش بروید لازم است بدانید که برای ورود به این مجموعه گردشگری باید نفری ۱۰۰ هزار تومان پرداخت کنید. این ۱۰۰ هزار تومان در ازای گشت در کل مجموعه، استفاده از فضای سبز و تماشای باغ پرندگان خواهد بود. اگر دوست داشته باشید از امکانات دیگرِ پارک دلفین کیش استفاده کنید باید بلیط آن را تهیه کنید و یا هزینه‌اش را بپردازید؛ امکاناتی ماند غواصی با دلفین‌ها و شرکت در کلاسیک شو پارک و موارد جزیی دیگر.

اگر به دنبال این هستید که به صورت آنلاین بلیط پارک دلفین‌های را خریداری کنید، از طریق ایزی کیش این امکان برای شما فراهم است. با چند کلیک بلیط پارک دلفین کیش را خریداری خواهید کرد.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.