قیمت بلیط پارک دلفین کیش چقدر است؟

خیلی از ما تعریف پارک دلفین‌های کیش را بسیار شنیده‌ایم. پارک دلفین‌ها یا دلفیناریوم کیش از آنجایی که تنها فضایی برای تماشای دلفین‌ها نیست، می‌تواند برای هرکسی جذاب باشد. باغ پرندگان، درختان بی‌نظیر، اجراهای مختلف هنری، غوّاصی، تماشای خزندگان و رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های این مجموعه همگی باعث شده‌اند تا هر سال تعداد زیادی گردشگر، یک‌بار هم که شده سری به این پارک بزنند. تنوع خدمات گردشگری در این مجموعه این سئوال را در ذهن بسیاری ایجاد کرده که با چه میزان هزینه می‌توانند یک گردشِ تمام عیار در پارک دلفین‌ها داشته باشند؟ با ایزی‌کیش همراه باشید.

 

قیمت بلیط پارک دلفین در ازای کدام خدمات است؟

بسیاری در سفر به کیش ممکن است رفتن به پارک دلفین‌ها را با وجود همه جذابیت‌هایش به تعویق بیاندازند. دلیل این تعویق، جز جذابیت‌ تفریحات دیگر کیش، قیمت بلیط پارک دلفین کیش است. با توجه به اینکه بلیط ورود به پارک دلفین‌های کیش برای یک خانواده ۴ نفره رقمی در حدود ۴۰۰ هزار تومان خواهد بود، آیا همه گردشگران می‌توانند از پس این هزینه بربیایند؟ احتمالا خیلی از ما در برابر این قیمت بلیط پارک دلفین کیش، بگوییم خیر.

قیمت بلیط پارک دلفین های کیش

پس چه چیز ما را مجاب می‌کند که نفری ۹۵ هزار تومان را برای ورود به پارک دلفین‌های کیش بپردازیم؟ این ۹۵ هزار تومانی که روی قیمت بلیط پارک دلفین کیش گذاشته شده، در ازای چه خدماتی است؟

نگاهی به خدمات پارک دلفین‌ها بیاندازیم. قیمت بلیط پارک دلفین کیش در ازای مجموعه‌ای از خدمات گردشگری ارائه می‌شود که می‌توانند مدت‌ها زمان گردشگران را پر کنند.

قیمت پارک دلفین کیش در ازای ورود به فضای سبز زیبا و وسیعی است که در مجموعه پارک دلفین‌ها وجو دارد. فضای سبز پارک دلفین‌ها مملوء از درختان متنوعی مانند درخت لور، اکالیپتوس، آکاسیا، بنجامین، کهور، نخل، انواع کاکتوس و … است.

خرید بلیط پارک دلفین کیش در ازای باغ پرندگان با مجموعه‌ کاملی از گونه‌های متنوع پرنده‌ است. باغ پرندگان کیش فضای بزرگ و آزاد است که پرندگان در انواع مختلف در آن پرواز می‌کنند و شما می‌توانید در زیر این فضا حرکت و پرنده‌ها را تماشا کنید.

قیمت بلیط پارک دلفین کیش در ازای تماشای خزندگانی همچون کوروکودیل، مارهایی همچون بوآ و افعی و میمون‌ها و لاک‌پشت‌ها تعیین شده است. این بخش از پارک دلفین‌ها برای کودکان و نوجوانان جذابیت دارد.

قیمت بلیط پارک دلفین کیش همچنین در ازای خدماتی است که در بخش اصلی یعنی دلفیناریوم ارائه می‌شود. در این بخش می‌توان هم نمایش‌های دلفین‌ها و هم جانواران دیگر آبی مانند شیر آبی را تماشا کرد.

قیمت بلیط پارک دلفین کیش البته شامل برخی خدماتِ ویژه‌تری همچون غواصی و یا شرکت در کلاسیک شو  و یا خوردن غذا و تنقلات در رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های این مجموعه نخواهد شد.

لازم است این نکته نیز گفته شود که وقتی به پارک دلفین‌های کیش می‌روید، قطارهای ویژه‌ای شما را ابتدا به باغ پرندگان و سپس و مرکز دلفیناریوم می‌برند.

قیمت بلیط پارک دلفین های کیش

بلیط پارک دلفین کیش را از کجا بخریم؟

با این توضیحات احتمالا نسبت به قیمت بلیط پارک دلفین کیش قانع شده باشیم. اما تهیه این بلیط نیز از موارد پر اهمیتی است که باید َآن‌ها را در نظر بگیریم. احتمالا اگر در مواقع پر گردشگر و شلوغِ کیش پا به این جزیره بگذاریم، در تهیه بلیط دلفیناریوم کیش با دردسرهایی همچون صف، شلوغی و یا حتی تمام شدن بلیط پارک دلفین کیش روبرو شویم.

پس برای آنکه با خیال آسوده از پارک دلفین کیش بازدید کنیم، باید چه کنیم؟ برای این‌کار بهتر است به روش‌های جدید تهیه بلیط رو بیاوریم. خرید اینترنتی بلیط پارک دلفین کیش می‌تواند بهترین راه برای پرداخت قیمت بلیط پارک دلفین کیش باشد. شما می‌توانید در ایزی‌کیش بلیط پارک دلفین‌های کیش را به راحتی خریداری کنید تا در سفر به کیش، بدون دغدغه و در هر فصلِ سال به راحتی بتوانید از دلفیناریوم بازدید کنید.

ایزی کیش این امکان را به شما می‌دهد تا نسبت به رزرو پارک دلفین کیش اقدام کنید. کافیست اطلاعات مربوط به بلیط پارک دلفین کیش را بخوانید و سپس با خرید بلیط، برای خود و خانواده‌اتان بلیط دلفیناریوم کیش را رزرو کنید. رزرو پارک دلفین کیش علاوه بر اینکه دردسرهای خرید حضوری بلیط را کم می‌کند، وقت شما را در سفر به جزیره کیش کمتر تلف خواهد کرد. بنابراین با ایزی کیش همراه شوید و سفرتان به جزیره زیبای کیش را بسازید!

مطالب زیر را حتما بخوانید

2 دیدگاه

    1. از ساعت ۶ تا ۹ شب می‌توانید به این پارک بروید. از آنجایی که ساعت بازگشایی و بسته شدن مجموعه دو الی سه ساعت است بهتر است خودتان را به آخرین ساعت برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.