غواصی کیش به روایت تصویر

اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید یادتان باشد که می‌توانید یک روز خاطره انگیز و پرهیجان را برای خود ثبت کنید. مخصوصاً اگر تا به حال تجربه غواصی کیش را ندارید. شاید بسیاری از مردم تصورشان از غواصی یک ورزش حرفه‌ای باشد که برای انجام آن‌، حتی بصورت تفریحی، نیاز به مهارت خاصی است. در حقیقت این‌طور نیست. امروزه با وجود امکانات مختلف، غواصی کیش یک تفریح آبی بسیار کارآمد و پرطرفدار است. اگر به کیش سفر کردید، حتماً این تفریح آبی را امتحان کنید و با دنیای زیر آب آشنا شوید. در ادامه از نمونه عکس‌های فعالیت‌های غواصی، دیدن کنید. برای آشنایی بیشتر با دیگر تفریحات آبی کیش و همچنین بهترین کلوپ‌های دریایی کیش با ایزی کیش همراه باشید.

غواصی کیش

غواصی در کیش سالیانی‌ست که به یکی از اصلی ترین تفریح‌های آبی بدل شده است. مساعدت جوی و محیطی جزیره کیش برای غواصی باعث شده تا بسیاری از گردشگران، اعم از داخلی و خارجی، در سفر به جزیره کیش حتماً غواصی در کیش را تجربه کنند. شگفتی‌های بسیاری وجود دارند که غواصی کیش را جذاب‌تر و هیجان‌ انگیز تر می‌کند؛ مانند کشتی غرق شده داما. داما یک کشتی باربری سنگالی است که سالهاست در عمق ۳۳ متری آب‌های جنوب شرقی جزیره، معروق مانده است.

غواصی کیش تجربه‌ای ساده و شگفت انگیز

غواصی در کیش به مهارت خاصی نیاز ندارد و با گذراندن یک جلسه آموزش ۳۰ دقیقه‌ای و توصیه نکات ایمنی، می‌توانید به اعماق دریا سفر کنید. وقتی برای تفریح غواصی در کیش به کلوپ دریایی مراجعه می‌کنید، یک کلاس آموزشی برای شما تشکیل داده می‌شود. این کلاس من‌باب آشنایی شما با لوازم و تجهیزات غواصی و همچنین نحوه کار با آنها در اعماق آب است.

مربیان بعد از برگزاری کلاس آموزشی، شما را با یک قایق تفریحی به منطقه امن برای غواصی می‌برند. تجهیزات غواصی را به شما وصل کرده و شما را به داخل آب هدایت می‌کنند. آنها به شما آموزش می‌دهند که اگر در آب مشکلی برای شما پیش آمد چگونه مربیان را مطلع سازید.

یکی از نکات قابل توجه این است که هر کلوپ دریایی، منطقه‌ای مشخص را برای تفریح‌ غواصی دارد که ضمن ایمنی کافی و شرایط جوی مساعد، دارای اعماقی بسیار زیبا است.

قابل ذکر است که هر کلوپ دریایی، منطقه‌ای مشخص را برای تفریح‌ غواصی دارد که ضمن ایمنی کافی و شرایط جوی مساعد، دارای اعماقی بسیار زیبا است. غواصی در کیش علاوه بر تفریح، به‌عنوان یک تجربه شگفت انگیز، به تمامی مسافرین جزیره توصیه می‌شود. برای آشنایی بیشتر با کلوپ‌های دریایی کیش و همچنین هزینه غواصی در کیش با ایزی کیش همراه باشید.

به گفته بسیاری از مربیان ورزش‌های آبی، غواصی یکی تفریح‌هایی است که برای آرامش روان بسیار مفید است. سکوتی که در زیر آب و در میان جهانی دیگر، تجربه می‌کنید، با هیچ چیز قابل مقایسه نیست. جزیره کیش با داشتن ریف‌های مرجانی زیبا و  آب‌هایی زلال و شفاف، می‌تواند تجربه‌ای شگف‌انگیز از غواصی را برای شما رقم بزند.

اگر به این تفریح جذاب علاقه دارید فراموش نکنید که می‌توانید بلیط آن را پیش از اقدام به آن و به صورت آنلاین بخرید. برای تهیه بلیط غواصی کیش اینجا کلیک کنید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.