شکلات خارجی را از کجا بخریم؟

لذتِ چشیدن طعم یک تکّه شکلات چیزی نیست که بتوان به راحتی از خیرش گذشت. بیشتر ما طعم شکلات را دوست داریم و احتمالا در پی این علاقه به دنبالِ بهترین مارک شکلات هستیم. شکلات خارجی بدون شک چیزی است که دنبالش هستیم؛ کشورهای مختلف سال‌هاست که با طعم وسوسه‌کننده شکلات بازی می‌کنند و آن را در مزه‌های متنوع وارد باز می‌کنند. بنابراین اگر شکلات دوست داشته باشید به شکلات ایرانی بسنده نخواهید کرد و برای ارضای علاقه‌اتان به سراغ مدل‌های مختلف آن خواهید رفت. پیدا کردنِ یک شکلات خارجی مرغوب شاید کار ساده‌ای باشد، اما مهم‌ آن است که بهترین بازار آن را بشناسید؟ با تفریحات همراه باشید.

شکلات خارجی

جزیره کیش یکی از مقاصدی است که می‌توان از آن شکلاتِ خارجی را به بهترین قیمت خرید. در این جزیره، بازارها و مراکز خرید متنوعی وجود دارد که انواع شکلات را می‌توان در آن پیدا کرد. از شکلات‌های تلخ و شیری گرفته تا خوراکی‌های دیگری که شکلات ترکیبِ جدایی‌ناپذیر آن‌هاست.

بازارهای کیش انواع متنوعی از اجناس را دارند. از پوشاک در قیمت‌های متنوع گرفته تا اسباب و اثاثیه منزل، از لوازم ورزشی گرفته تا وسایل بازی و غیره، همه را می‌توان در این بازارها خریداری کرد. خوراکی در بازار کیش همیشه امکانِ ویژه‌‌ای بوده که در بسیاری از شهرهای دیگر نمی‌توان آن را دید. در مغازه‌های خوراکی فروشیِ کیش عمدتا محصولات خارجی ارائه می‌شوند. از انواع سُس‌ها گرفته تا تُرشی‌ها و شیرینی‌ها، قهوه و نسکافه، اسانس‌های غذایی، آدامس‌ها و از همه مهم‌تر شکلات خارجی در این مراکز پیدا می‌شود که طرفداران زیادی در میان مردم و گردشگرانِ این جزیره دارد.

برندهای شکلات خارجی مانند اسنیکرز، کاوندیش، پیباستن، تسیر، فراگاتا، کیت‌کت میلکا و دیگر برندهایی که در ایران کمتر شناخته شده هستند را می‌توانید از مراکز خرید کیش بخرید.

شکلات خارجی

خرید شکلات خارجی از کیش

با این توضیحات از کدام مراکز خرید کیش می‌توانید شکلات بخرید؟ در پاسخ به این سئوال باید گفت از تمامیِ مراکز خرید کیش. در زیر به برخی از این مراکز خرید اشاره می‌کنیم تا بتوانید در سفر به کیش بهترین شکلات خارجی را بخرید و به چمدانِ خریدتان اضافه کنید.

بازار مرکز تجاری کیش یکی از مراکز خریدی است که می‌توانید در آن بهترین برندهای شکلات خارجی را بیابید. در این بازار نه یک مغازه که چندین مغازه معتبر محصولاتِ خوراکیِ خارجی فعالیت می‌کنند که می‌توانید خریدتان را از آن‌ها انجام دهید. برای مثال فروشگاهِ آرتا کیش یکی از فروشگاه‌هایی است که ۳ شعبه در مرکز تجاری کیش دارد.

شکلات خارجی

دو مرکز خرید پردیس ۱ و پردیس ۲ در کیش نیز از مراکزی هستند که می‌توان برندهای معروف جهان در زمینه شکلات را از آن‌جا خرید. این دو مرکز خرید از آن‌جا که بیش از دیگر مراکز خرید کیش ارائه دهنده اجناس خارجی هست، بدون‌شک بهترین جا برای کسانی است که به دنبال شکلات خارجی با کیفیتِ بالا و شناخته‌شده هستند.

بازار مروارید نیز یکی‌دیگر از مراکز خریدی است که شما را به سمت خرید بهترین شکلات‌های خارجی هدایت می‌کند. شکلات و قهوه مرغوب خارجی در این مرکز خرید در انتظار شماست.

بازار زیتون و بازار پانیذ نیز هر کدام جذابیت‌های خاص خودشان را برای خرید شکلات خارجی از کیش دارند.

در بازار دامون نیز می‌توانید همچون بازارِ پردیس ۱ و پردیس ۲ دنبال معروف‌ترین و شناخته‌شده‌ترین برندهای شکلات خارجی باشید. مغازه فرانکفورتر در این مرکز خرید یکی از مغازه‌هایی است که بتوانید از آن شکلات خارجی تهیه کنید.

اما گذشته از این مراکز خرید، بهتر است برای خریدنِ شکلات خارجی سری هم به بازار عرب‌ها بزنید. بازار عرب‌ها در جزیره کیش، در نزدیکی کشتی یونانی و در محله بومی‌نشینِ این جزیره قرار دارد.

قیمت اجناس داخل این بازار نسبت به آنچه در مراکز خرید کیش وجود دارد پایین‌تر است و از طرفِ دیگر می‌توان اجناس خوب و با کیفیتی نیز در آن پیدا کرد. شکلات خارجی در این بازار قیمت مناسبی دارد و گاه این قیمت شما را شگفت‌زده می‌کند، چرا که احتمالا کمتر پیش بیاید تا یک بسته شکلاتِ تخته‌ایِ Ritter Sport را با قیمتی نصفِ قیمت شهرهای دیگر بخرید.

بنابراین در سفر به کیش خرید شکلات خارجی را فراموش نکنید. شکلات بی‌شک یکی از بهترین خریدها برای خودتان و بهترین سوغاتی‌هاییست که در سفر به کیش بتوانید بخرید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.