کنسرت کیش را از دست ندهید!

کیش را باید جزیره موسیقی دانست؛ پس از آنکه این جزیره به مسیر توسعه افتاد، از هر گوشه‌اش صدای سازی و آوازی به گوش می‌رسد. اگر مقصدتان برای تفریح و فراغت، این جزیره کوچکِ دوست‌داشتنی است، حتما خودتان را به یک کنسرت کیش برسانید؛ شنیدنِ صدای رضا صادقی، امید حاجیلی، سیروان خسروی و هر خواننده‌ ایرانی که دوست داشته باشید، تا شنیدنِ صدای ایلیاس یالچینتاش در این جزیره امکان‌پذیر است. با تفرینو همراه باشید.

کنسرت کیش

خیلی از ما سفر به کیش را به این دلیل در برنامه سفرهای محبوبمان قرار می‌دهیم که می‌توانیم در این جزیره حسابی تفریح کنیم و از جدیدترین هیجان‌های آبی -مانند فلای بورد– یا غیرآبی -همچون سافاری– لذت ببریم. شاید حتی بسیاری از ما به عشقِ آنکه یک شبانه‌روز می‌توانیم سوار لامبورگینی یا دوچ چلنجر شویم راهی این جزیره شده باشیم.

به دنبال بهترین کنسرت کیش

تنوعِ تفریح کردن و لذت بردن در کیش اما نباید ما را نسبت‌به یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین بخش‌های تفریحی، هنری، فرهنگی و البته سرگرم‌کننده این جزیره غافل کند. کنسرتهای کیش بخش جدا نشدنی و یکی از پر رونق‌ترین بخش‌های تفریحی و سرگرم‌کننده این جزیره هستند.

در جزیره کیش می‌توانید هر چند روز یکبار شاهد اجرای یکی از خوانندگانِ به نام باشید. سیمین غانم، ماکان بند، بهنام بانی، پازل بند، امید حاجیلی، حمید حامی، رضا صادقی، محمد علیزاده، شهرام شکوهی، گروه سون، سیروان خسروی، فرزاد فرزین، رستاک، محسن یگانه، احسان خواجه امیری، حمیدِ هیراد و… همه در کیش برای یکبار هم که شده کنسرت اجرا کرده‌اند.

کنسرت کیش

اجرای کنسرت در کیش به همین‌جا ختم نمی‌شود. در جزیره کیش می‌توان شاهد متفاوت‌ترین کنسرت‌ها هم بود. تیرماه ۱۳۹۷ بود که ایلیاس یالچینتاش برای برگزاری کنسرت به جزیره کیش آمد و به دنبالش خیلی‌ها را هم راهی این مقصد کرد. کنسرت ایلیاس با اینکه برای دو روز دیگر نیز تمدید شد اما حواشی زیادی نیز داشت. در روزهای کنسرت او جزیره کیش در گرم‌ترین حالت آب و هوایی خود قرار داشت و همین منجر شده بود تا برگزارکنندگان این کنسرت نگران پر نشدنِ صندلی‌ها باشند. اما کنسرت ایلیاس با مخاطبان زیادی برگزار شد.

کنسرت کیش

یکی از حواشی برگزاری کنسرت ایلیاس در کیش نیز به لغو و اعتراضات علیه آن برمی‌گشت. با اینکه این کنسرت یکبار لغو شد اما بار دیگر مجوزهای لازم برای آن دریافت و در نهایت برگزار شد.

به جز این، کنسرت گروهِ کولی‌های اسپانیا یا جیپسی کینگز نیز اردیبهشت ۱۳۹۷ در جزیره کیش اجرا شد، که از نمونه‌های دیگرِ برگزاری کنسرت های غیر ایرانی در جزیره بود.

کنسرت کیش

خبرهای خوب برای کنسرت کیش

مسئولان و مدیران برنامه‌های مختلف فرهنگی و تفریحی جزیره کیش با وجود برخی انتقادها تلاش کرده‌اند تا تنور برگزاری کنسرت  را گرم و این جزیره را با صدای ساز و آواز زنده نگه دارند. از همین رو نیز ممانعت‌ها برای برگزاری کنسرت در جزیره کیش از دیگر شهرهای ایران کمتر به چشم می‌آید.

علاوه بر اینکه هر سال چهره‌های شناخته شده موسیقی در لیست کنسرت‌های کیش وجود دارند، تلاش شده تا کنسرت‌های خیابانی و رایگان نیز جایشان را در این جزیره باز کنند. مدیر جشنواره‌های کیش تلاش کرد تا دو کنسرت توسط سالار عقیلی و گروه رستاک در این جزیره برگزار شود.

کنسرت کیش

همچنین بنا به گفته مسئولان این جزیره قرار شده تا برای انواع کنسرت در کیش سالن کنسرت مجهز و استانداردی ساخته شود که بتواند ۲۸۰۰ نفر را در خود جای دهد. این چشم‌انداز در حالی برای مسافران و اهالی کیش تصویر شده که بزرگترین سالن کنسرت در ایران تا کنون سالنی ۱۸۰۰ نفری بوده است.

کنسرت کیش

با این شرح حال، سفر به کیش می‌تواند سفری برای لذت بردن از انواعِ موسیقی کلاسیک، قومی، پاپ و حتی راک نیز باشد. در کنار لذت بردن از تفریح، هیجان‌زده شدن از راندن با یک خودروی مدل بالا، غذا خوردن در بهترین رستوران‌های کیش، خرید کردن، کافه گردی و … خودتان را به تماشای کنسرت محوبتان نیز برسانید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.