بهترین کلوپ دریایی کیش کجاست؟

مردمِ زیادی هر سال به هوای سپری‌کردن دقایق و لحظاتی تفریح در آب‌های خلیج‌فارس به جزیره کیش سفر می‌کنند. تفریحات آبی یا دریایی کیش آن‌قدر تنوع دارند که هر کسی، از کوچک و بزرگ و زن و مرد بتواند دستِ کم یکی دو تفریح آبی را انجام دهد. این تفریحات همگی توسط کلوپ‌های دریایی کیش ارائه می‌شوند که هر کدام همه یا برخی از ورزش‌ها و تفریحات آبی جزیره کیش را دارند. با این حال بهترین کلوپ دریایی کیش کدام است؟ با ایزی‌کیش همراه باشید.

 بهترین کلوپ دریایی کیش

کلوپ‌های دریایی کیش چه تفریحاتی ارائه می‌کنند؟

در جزیره کیش ۵۰ کلوپ ارائه دهنده تفریح دریایی وجود دارد. همانطور که برخی از این کلوپ‌ها ممکن است تعطیل یا نیمه تعطیل باشند، افزایش تعداد کلوپ‌ای دریایی در کیش نیز محتمل است.

پیش از هر چیز بهتر است با خدماتی که کلوپ‌های تفریحات دریایی جزیره کیش به گردشگران ارائه می‌دهند آشنا شوید.

بیش‌تر کلوپ‌های تفریحات دریایی کیش، انواع ورزش و تفریح از شاتل گرفته تا پدل بورد را ارائه می‌دهند، اما برخی از آن‌ها امکانات بیش‌تری دارند، برخی کم‌تر و برخی نیز به طور کلی به طور تخصصی روی یکی دو تفریح دریایی کار می‌کنند. چه تفریحاتی در کلوپ‌های دریایی جزیره کیش ارائه می‌شود؟ پس از آنکه بدانیم بهترین کلوپ دریایی کیش کجاست و کدام است، بهتر است با عمده‌ترین تفریحاتی که این کلوپ‌ها ارئه می‌کنند آشنا شویم.

بهترین کلوپ دریایی کیش

  • شاتل و بنانا

شاتل و بنانا را بدون شک باید از شناخته شده‌ترین و مفرح‌ترین تفریحات جزیره کیش بدانیم که به دلیل آنکه به صورت جمعی می‌توان با آن‌ها تفریح کرد محبوبیت زیادی نیز دارند. این دو تیوب بادی توسط قایقی تندرو، به سرعت روی سطح آب کشیده می‌شوند و سرنشینانشان، سرعت و هیجان را تجربه می‌کنند. این تفریحات آنقدر محبوب هستند که بدون شک در بهترین کلوپ دریایی کیش دیده می‌شود.

  • پاراسل

پاراسل نیز محبوبیتی مانند شاتا و بنانا دارد. این تفریح آبی نیازمند مقداری شجاعت است؛ چرا که در آن –به صورت یک یا دو نفره- با چتری شبیه به پاراگلایدر به فاصلعپه ۱۵۰ تا ۳۰۰ متر به بالای دریا فرستاده می‌شوید.

  • غواصی

غواصی یکی از قدیمی‌ترین تفریحات جزیره کیش است که هنوز هم از پرطرفدارترین تفریحات کیش و یا ورزش‌های دریایی آن است. در غواصی همراه یک مربی، بنا بر خواست و هزینه‌ای که می‌کنید، به زیر دریا می‌روید و دنیای زیر آب را تماشا می‌کنید.

  • اسکوتر غواصی

اسکوتر غواصی نیز قرار است همان نقشی را بازی کند که ورزش غواصی می‌کند؛ با این تفاوت که در اسکوتر غواصی این شما نیستید که به کمک غواصی کردن به زیر دریا می‌روید بلکه وسیله‌ای به نام اسکوتر شما را به قهر آب‌های خلیج‌فارس می‌برد.

بهترین کلوپ دریایی کیش

  • پدل بورد

پدل بورد نیز از تفریحات نسبتا جدید و البته بسیار محبوب در میان گردشگران جزیره کیش است. این ورزش درواقع تخته شناور روی سطح آب است که باید روی آن بنشینید –گاهی در استندآپ پدل بورد روی آن بایستید- پارو بزنید و حرکت کنید.

  • فلای بورد

فلای بورد را باید از مهیج‌ترین، جذاب‌ترین و البته جدیدترین تفریحات جزیره کیش بدانیم. در فلای بورد سوار بر وسیله‌ای شبیه به کفش خواهید شد و در حالی‌که آبی از زیر پایتان پمپاژ می‌شود تا ۱۲ متر بالاتر از سطح دریا قرار می‌گیرد؛ موقعیتی که می‌توانید در آن حرکات آکروباتیک انجام دهید.

  • فلای جت

فلای جت ورزشی شبیه به فلای بورد است. در فلای بورد اگر فشار آب به سمت پا وارد می‌شود در فلای جت این فشار از پایین و به سمت کمر فرد وارد می‌شود و فرد به جای پوشیدن وسیله‌ای شبیه کفش، چیزی شبیه به یک جلیقه بر تن می‌کند و در نهایت می‌توان با فاصله گرفتن از آب حرکات نمایشی انجام دهد.

بهترین کلوپ دریایی کیش

  • قایق بادبانی

قایق‌های بادبانی نیز این روزها از تفریحات محوب کیش است. این قایق‌ها البته هنوز در جزیره کیش گسترده نشده‌اند و احتمالا تنها در یکی دو کلوپ دریایی بتوانید سراغشان را بگیرید. با سوار شدن به این قایق‌ها خودتان را به باد و دریا می‌سپارید و لحظات پر آرامشی را با شناور بودنِ روی سطح آب تجربه خواهید کرد.

  • قایق تندرو

قایق تندرو را باید ساده‌ترین و در عین حال پراستفاده‌ترین تفریح کیش بدانیم. این تفریح که انتخاب اکثر گردشگران و به خصوص کسانی‌ است که نمی‌توانند یا دوست ندارد تفریحات پرهیجان و پیشرفته‌تر دریایی را تجربه کنند، می‌تواند دقایق لذت بخشی از قایق سواری روی سطح خلیج‌فارس تا فاصله نسبتا دور از جزیره را برای گردشگران فراهم کند.

کلوپ‌های دریایی کیش، همه و یا برخی از تفریحات و ورزش‌هایی که از آن‌ها سخن گفتیم را به گردشگران ارائه می‌کنند.  اما بهترین کلوپ دریایی که بتوانیم این تفریحات را در آن‌ها تجربه کنیم کدام‌ها هستند؟

بهترین کلوپ دریایی کیش

بهترین کلوپ دریایی کیش

به راستی نمی‌توانیم بگوییم فلان کلوپ در جزیره کیش خوب است و دیگری بد. خدمات کلوپ های تفریحات دریایی در کیش تقریبا مشابه هستند. با این حال برخی کلوپ‌ها با استقبال بیش‌تر گردشگران مواجه می‌شوند. در زیر نام برخی بهترین کلوپ دریایی کیش را با نامِ تفریحاتی که ارائه می‌کنند می‌آوردیم.

کلوپ سی من کیش: پدل بورد، غواصی، پاراسل، شاتل، بنانا، قایق تندرو

کلوپ سیشل کیش: غواصی، شاتل و بنانا، پدل بورد

مرکز غواصی کیش: بنانا و شاتل، پاراسل، غواصی، اسکی روی آب

کلوپ نگین کیش: غواصی، قایق تندرو، پاراسل، شاتل و بنانا

کلوپ ناتیلوس کیش: غواصی، قایق تندرو، شاتل و بنانا، پاراسل

مارین دریا کیش: پدل بورد، پارک ویبیت، پاراسل، شاتل و بنانا، فلای جت، قایق‌های بادبانی

کلوپ‌های دیگر جزیره کیش نیز هر کدام ضعف‌ها و نقاط قوتی دارند که می‌توانید امتحانشان کنید. برای خرید بلیط تفریحات دریایی از کلوپ‌های دریایی جزیره کیش  می‌توانید به ایزی‌کیش مراجعه کنید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.