چند دقیقه را با پدل بورد کیش بگذرانید

یکی از تفریح‌های آبی پرطرفدار در جزیره کیش پدل بورد است. به گفته مربیان ورزش‌های آبی، پدل بورد کیش یکی از ساده‌ترین تفریح‌ها و ورزش‌های آبی محسوب می‌شود. هر کس به راحتی می‌تواند با پدل بورد تفریح کند و از آرامش شناور ماندن روی آب استفاده کند. با ایزی‌کیش همراه باشید تا با روش کار با پدل بورد آشنا شوید.

پدل بورد کیش

چگونه از پدل بورد استفاده کنیم؟

پدل بورد یک تخته محکم، از جنس فیبر کربن و فیبر گلاس است. این تخته طوری طراحی شده که روی سطح آب به راحتی شناور بماند و بتوان با استفاده از پارو حرکتش داد.

وزن افراد تاثیری روی بورد ندارد و هر شخصی با هر وزنی می‌تواند روی آن سوار شود. تخته‌های پدل بورد بسیار محکم بوده و برای هر نوع وزنی مناسب هستند.

امنیت پدل بورد به نحوی است که بر روی تخته‌های پدل بورد می‌توان با کودک خردسال نیز سوار شد. جالب است که درباره کارایی این تخته‌ها بدانید که انجام برخی تمرینات ورزشی مانند یوگا روی پدل بورد و سطح دریا انجام می‌شود.

مربیان حاضر در هر کلوپ دریایی کیش قبل انجام این تفریح آبی شما را با چون و چند آن آشنا کرده و آموزش‌های لازم برای آن تفریح را به شما می‌دهند.

برای پدل بورد کیش و یا هر تفریح دیگر،کلاس‌های آموزشی سی دقیقه‌ای  تشکیل می‌شود و شما با نکات ایمنی آن و نحوه صحیح هدایت پدل بورد آشنا خواهید شد. داشتن جلیقه نجات در تفریح پدل بورد کیش بسیار حائز اهمیت بوده و هر کسی که به درون آب می‌رود ملزم به پوشیدن آن است.

پدل بورد کیش

پدل بورد کیش در کدام کلوپ دریایی کیش است؟

به دلیل اینکه یکی از تفریحات اساسی در جزیره کیش تفریحات آبی هستند، خدمات کلوپ های‌ دریایی کیش اکثر تفریح‌های آبی را دارند. از آنجاییکه یکی از ساده‌ترین تفریح‌های آبی نیز پدل بورد کیش است، این تفریح در اکثر کلوپ‌‌های دریایی کیش وجود دارد.

با این‌حال آن دسته از کلوپ های دریایی کیش که به بهترین نحو خدمات پدل بورد را ارائه می‌کنند تعدادشان زیاد نیست. کلوپ سی من یکی از بهترین کلوپ های دریایی کیش است که می‌توان توسط آن پدل بورد را تجربه کرد.

پیش از آن‌که سوار پدل بورد کیش شوید لازم است که بدانید، یکی از بهترین مدل‌های پدل بورد Flat Water است که برای افراد مبتدی انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود. در واقع کسانی که هدفشان فقط لذت بردن از این وسیله تفریحی است و با اهداف ورزشی سراغ پدل برد نمی‌روند، می‌توانند از این مدل استفاده نمایند. یکی از مزیت‌های این مدل از پدل بورد عرض بیشتر آن نسبت به سایر مدل‌های دیگر است. همچنین قابلیت این را دارد که وزن بیشتری را تحمل کند.

پدل بورد کیش

اگر پدل بورد کیش جزو تفریحات دریایی و آبی محبوب شماست می‌توانید به صورت آنلاین بلیط آن را از ایزی‌کیش دانلود کنید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.