اجاره ماشین در کیش از جنسِ آمریکایی

اجاره ماشین در کیش هر چند جزو تفریحات کیش به حساب نمی‎آید، برای خیلی از گردشگرانِ کیش از بهترین کارهایی به حساب می‌آید که باید در جزیره کیش انجام داد. اجاره خودرو در کیش را بدون شک باید یکی از دلایل جذب گردشگر به این جزیره دانست، خصوصا که کیفیت پایین خودروهای داخلی در شهرهای دیگر، گردشگران را بیش‌تر به امتحانِ رانندگی با خودروهای خارجی متمایل می‌کند. در میان انواع خودروهای خارجی در کیش، خودروهای آمریکایی در این جزیره از محبوبیت زیادی برخوردارند. با ایزی کیش همراه شوید و تصاویر تعدادی از این خودروها را ببینید.

خودروهای آمریکایی جزیره کیش، هرچند که تعدادشان از تعداد خودروهای ژاپنی و کره‌ای کمتر است، محبوبیت زیادی میان ایرانی‌ها دارند. غول‌های خودروسازیِ آمریکا مانند کادیلاک و فورد، باید هم وسوسه‌کننده باشند تا دست کم یک روز بتوان با آن‌ها در مسیرهای زیبای جزیره کیش راند.

محبوبیت این کرایه خودروی آمریکایی در کیش به اندازه‌ای است که هتل‌ها نیز گاهی برای جذب مشتری، کرایه این خودروها را با تخفیف‌های ویژه تبلیغ می‌کنند. علاوه بر کرایه ماشین در کیش، بسیاری از مردم این جزیره را تمایل دارند تا خودروهای شخصی‌اشان را از میان خودروهای آمریکایی‌ای انتخاب کنند. چراکه قیمت‌ مناسبشان، نسبت به آنچه همیشه خودروهای خارجی در ایران داشته‌اند پایین‌تر است.

همچنین، خودروهای آمریکایی به دلیل قوی بودن سیستم‌های خنک کننده‌اشان، در میان مردم ساکن کیش محبوبیت دارند. گرمای هوای کیش در فصل‌های گرم نیازمند قدرتی است که کولر این ماشین‌ها دارد.

خودروهایی مانند فورد، دوج، کادیلاک، فورد، هامر، شورلت و… برخی از خودروهای آمریکایی در جزیره کیش هستند که گردشگران می‌توانند آن‌ها را کرایه کنند.

کرایه ماشین در کیش، آن‌هم از جنس ماشین آمریکایی، جذابیت زیادی می‌تواند برای گردشگران کیش داشته باشد. هرچند که ممکن است که قیمت کرایه خودرو در کیش در مورد این خودروها اندکی گران‌تر از خودروهای معمولی مانند خودروهای ژاپنی و کره‌ای باشد.

ایزی کیش در ادامه تصاویری خودروهای آمریکایی که می‌توان در کیش کرایه کرد می‌آورد. می‌توانید کرایه خودرو در کیش را به صورت آنلاین در ایزی‌کیش انجام دهید و از مسائلی که بسیاری وقت‌ها در اجاره خودرو در کیش به صورت حضوری پیش می‌آید دوری کنید.

اجاره ماشین در کیش
هامر
اجاره خودرو در کیش
هامر
کرایه ماشین در کیش
فورد موستانگ
اجاره خودرو در کیش
فورد
اجاره خودرو در کیش
کادیلاک اسکالاید
کرایه خوردرو کیش
کادیلاک اسکالاید
کادیلاک سی‌تی‌اس
اجاره ماشین در کیش
اجاره ماشین در کیش
کرایسلر
اجاره ماشین در کیش
دوج چلنجر و شورلت
اجاره ماشین در کیش
دوج چلنجر و فورد موستانگ
اجاره ماشین در کیش
دوج چارجر
اجاره خودرو در کیش
شورلت کامارو
اجاره ماشین در کیش
شورلت کوروت
اجاره ماشین در کیش
فورد موستانگ

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.