اجاره اف جی کروز در کیش

اف جی کروز این خودروی ژاپنی از اولین روزی که وارد ایران شد، تا همین حالا، از محبوب‌ترین خودروهای آفرود ژاپنی بوده است. این ماشین به مقاومت، قدرت و در عین حال سرعتِ قابل توجه معروف است. به همین دلیل اف جی کروز اسطوره‌ خیلی‌هاست. قیمت این خودرو اما به همه امکان آن را نمی‌دهد تا راندن و گاز دادن با آن را تجربه کنند. بنابراین اجاره اف جی کروز در کیش یا دیگر مناطق آزاد، بهترین راه برای رسیدن به این هدف است. اف جی کروز چه ویژگی‌هایی دارد و چطور باید آن را اجاره کرد؟ با ایزی‌کیش همراه باشید.

اجاره اف جی کروز

معرفی تویوتا اف جی کروز

اف جی کروز(Toyota FJ Cruiser) را باید از آن دست خودروهایی دانست که بخش زیادی از محبوبیتشان را از طراحی کلاسیکشان دارند. این خودروهایی که ظاهرشان در ایران طرفداری زیادی داشته و دارد از شاسی‌بلندهای پروفروش در بسیاری کشورها همچون ایران هستند. اف جی کروز حتی در مدل‌های قدیمی نیز در ایران وجود داشت.

شاید شنیده باشید از این مدلِ خودرو در ایران گاهی به نامِ تویوتای جبهه‌ای نیز نام برده می‌شود. این نام‌گذاری به دلیل حضور و نقش‌آفرینی این خودرو در دوره جنگ تحمیلی ایران است. قدرت و مقاومت این خودرو قطعا دلیلِ مهم انتخاب این خودرو برای بردنش به مناطق جنگی بوده است.

شاسی بلند اف جی کروز که از سال ۱۹۹۰ تولید شد، حالا آخرین مدلش را عرضه کرده تا پس از آن تولیدش را در سراسر دنیا متوقف کند. کمپانی تویوتا با همان بدنه شناخته شده قدیمی، ویژگی‌های به گفته خودش مدرن را نیز به آخرین سری اف جی کروزِ محبوب افزوده است. هرچند که داشتنِ یک کابین متعلق به ۱۹۹۰ برای خودرویی به روز کمی عجیب به نظر می‌رسد اما همین کابین بوده که سال‌ها اف جی کروز را در میان دوست‌داشتنی‌ترین خودروها قرار داده است. کانسپت جدید FT-4X در هر صورت کانسپت مورد توجهی در جهان است که هنوز نمونه‌های آن به ایران نرسیده است.

اگر بخواهید بدونِ صرفِ هزینه زیاد رانندگی با این خودرو را تجربه کنید، بهترین راه، اجاره اف جی کروز در کیش است. اجاره خودرو در کیش هم هزینه معقولی دارد و هم آنکه می‌توایند بهترین نمونه‌های اف جی کروز را اجاره کنید و در جاده‌های زیبای جزیره با آن‌ها برانید.

در جزیره کیش آخرین مدلِ اف جی کروز، مدل ۲۰۱۶ اف جی کروز است. اجاره اف جی کروز در این جزیره راه و روش‌هایی دارد که بهتر است در انتهای این متن درباره‌اش بخوانید.

اجاره اف جی کروز

اجاره اف جی کروز در کیش

با اجاره اف جی کروز در کیش، خودرویی با ویژگی‌های زیر را برای یک تا چند شب در اختیار خواهید داشت:

  • قدرت و امنیت بالای اف جی کروز
  • خودرویی مناسب جاده‌های سخت و راه‌های سنگلاخی
  • در اختیار داشتن امکاناتی مانند شیب سنج، صندلیِ راننده دارای گرم‌کن و سرد کن، شیشه‌های برقی مجهز به سولار، سنسور پارک، صندلی‌های ضد آب، سیستمِ صوتی دارای ۹ بلندگو

امکانات و اطلاعات کامل‌تر درباره اف جی کروز را می‌توانید در جدول زیر ببینید و آنگاه برای اجاره اف جی کروز در کیش اقدام کنید.

اف جی کروزه

کشور تولید کنندهژاپن
 

 

 

 

مشخصات فنی

موتور: ۴ سیلندر خورجینی vvt-iدوتایی _بنزینی
حداکثر قدرت: اسب بخار _ ۳۸۰ نیوتن متر در ۱ دقیقه: ۴۴۰۰
حجم موتور: ۴۰۰۰ سی‌سی
شتاب ۰ تا ۱۰۰: ۸ ثانیه
حداکثر سرعت: ۱۸۰ کیلومتر در ساعت
مدل فرمان: هیدرولیکی با قابلیت تنظیم ارتفاع برقی و کنترل سیستم صوتی

دارای قفل فرمان برای هر چرخ

ابعادِ خودرو: عرض ۱۹۰۵ میلی‌متر، طول ۴۶۷۰ میلی‌متر و ارتفاع ۱۸۳۰ میلی‌متر
 

 

امکانات ایمنی

سیستم ترمز ضد قفل ABS

سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD

سیستم کمکی ترمز BAS

سیستم کنترل پایداری خودرو VSC

سیستم کنترل لغزش خودرو TRC و سیستم ATRC

سیستم Crawl Control

 

 

سایر امکانات

سنسور عقب و دوربین عقب با قابلیت نمایش در مانیتور

ایربگ راننده و سرنشین جلو

فرمان و صندلی های چرمی

تهویه مطبوع دستی

شیشه های برقی

تنظیم برقی آینه های جانبی

اجاره اف جی در کیش

روش اجاره اف جی کروز در کیش

برای اجاره خودرو در کیش پیش از هر چیز بهتر است از قوانین مربوط به راهنمایی و رانندگی کیش با خبر باشید و بعد از آن شرایط و لوازمِ اجاره خودرو در این جزیره را بدانید. پس از آن می‌توانید خودروی محبوبتان را از ایزی کیش اجاره کنید. البته احتمالا درباره اجاره خودروهای کیش به صورت آنلاین نشنیده باشید، اما در این سایت می‌توانید ساده‌تر از شیوه غیرمجازی خودرو کرایه کنید.

اما چطور؟ شما کافیست خودرو را انتخاب کنید، هزینه یک شب اجاره آن، که اجاره اف جی در کیش برابر با ۳۰۰ هزار تومان برای یکشب است، را به صورت آنلاین بپردازید و پس از آن‌که به کیش رسیدید خودروی مود علاقه‌اتان را تحویل بگیرید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.