کلوپ دریایی اسکوبا

کلوپ دریایی اسکوبا

درباره کلوپ دریایی اسکوبا

جزیره کیش حتی برای دوست داران ورزش های هیجان انگیز هم، تدارکاتی دیده است که لذت سفر به این جزیره را برایشان دو‌چندان می کند. برای این منظور مکان هایی ساخته شده است که مسافران بتوانند در آنجا هیجان و لذت وصف نشدنی را تجربه کنند.به همین دلیل جزیره ی کیش تبدیل به یک مکان تفریحی با امکانات مدرن شده است، که کیش را به یکی از مقاصد گردشگران و توریست ها تبدیل کرده است.با ایران پلنر همراه باشید تا شما را با این مجموعه های هیجان انگیزآشنا کنیم.

 تفریحات متنوع جزیره کیش یکی از انگیزه های مسافران برای سفر به این جزیره زیباست.یکی ازاین مکان های هیجان انگیز کلوپ دریایی اسکوبا میباشد.تفریحاتی که در این کلوپ ها انجام میگیرد به قدری لذت بخش است که انرژی شما افزایش یافته وآدرنالین بالایی را تجربه خواهید کرد.

امکانات و تفریحات کلوپ دریایی اسکوبا

غواصی، جت اسکی، قایق تندرو، چتر پاراسل، شاتل , بانانا همه تفریحاتی هستند که می‌توانند ضربان قلب شما را به حداکثر برسانند و اوج هیجان را تجربه کنید. برای مثال ورزش پاراسل که هم در گروه ورزش‌های آبی قرار دارد و هم در گروه ورزش‌های هوایی، به این صورت است که شما یک چتر مخصوص را به خودتان میبندید و سوار بر آن می‌شوید و به وسیله‌ یک قایق تندرو با سرعت روی آب کشیده می‌شوید تا اینکه در آسمان اوج بگیرید واز آسمان آب‌های زیبای جزیره‌ کیش را نظاره گرباشید. کلوپ دریایی اسکوبا در ساحل مرجان قرار دارد.

آدرس: استان هرمزگان، جزیره کیش، پارک ساحلی مرجان، کلوپ دریایی اسکوبا