تم پارک آبی اوشن

تم پارک آبی اوشن

درباره تم پارک آبی اوشن

یکی از مهیج‌ترین جاذبه‌های گردشگری جزیره کیش و البته کل ایران، تم پارک آبی اوشن است. این پارک 5 هکتاری با وجود اینکه هنوز دو سال هم از تاسیس آن نگذشته، هزاران گردشگر را به جزیره کیش کشانده است. اوشن پارک کیش اولین تم پارک آبی روباز ایران و دارای جذابیت‌های زیادی است که نمی‌توان از خیر آن گذشت.

این تم پارک آبی که بر اساس داستان راز قلعه خورشید طراحی شده‌،  13 راید، 4 استخر شنا و یک اسپا دارد. بلندترین راید منطقه یعنی راید پیچالوب با ارتفاع 24 متر نیز در این پارک است.

نگاهی به جزییات این پارک آبی بیاندازیم:

- دارای پیشرفته‌ترین و به روز‌ترین وسایل بازی روز دنیا که توسط معتبرترین تامین‌کننده وسایل بازی پارک آبی دنیا، یعنی شرکت White Water West تامین شده است.

- تمینگ تم پارک آبی اوشن تحت نظارت احمد جعفری نژاد صورت گرفته‌ که از مشاهیر NFFC دیزنی است.

- دارای ظرفیت 3 هزار و 300 نفر است.

- رایدهای هولناک این پارک پیچالوب (بلندترین راید به ارتفاع 24.04 متر و با سرعت 12 متر بر ثانیه) و آدرنالین (به ارتفاع 24/04 و طول 80 متر) هستند.

- راندهای تند و آرام این پارک رالی راید(با 12/05 ارتفاع و طول 109 متر)، آناکوندا(با ارتفاع ۱۷ متر و عمق ۱٫۰۷ متر و طول ۱۷۰ متر)، دینگل( طول آن ۴۸٫۰۷ متر و به ارتفاع ۱۲٫۰۸ متر)، گرداب(طول آن ۵۳٫۲۸ متر محل و با ارتفاع ۱۲٫۰۸ متر)، مارپیچ(با طول ۱۱۵ متر و ارتفاع ۱۲٫۰۸ متر)، چالاب(. ارتفاع آن ۹٫۹ متر و مساحت ۲۲*۲۴ مترمربع و عمق حداکثر ۰٫۴ متر)، راشن ریور(۱٫۵ متر عرض ۴٫۵ تا ۷ متر طول و در مجموع ۵۵۰ متر) هستند.

- موج‌های این مجموعه شامل برکو (مخصوص بچه‌ها)، سونامی و موجاب (با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا) است.

- استخرهای ابی اوشن پارک شامل ابان، آبتین، رایو و دینگو هستند.

- انواع ماساژ را می‌توانید در مرکز اسپای این پارک تجربه کنید.

 

یکی از بهترین‌ ویژگی‌های این پارک آبی نداشتن دید برای خانم‌هاست. همچنین در این پارک سانس‌های حداگانه‌ای برای زنان و مردان وجود دارد.

سانس بانوان : شنبه ۹ الی ۱۶ سه شنبه ۹ الی ۱۶ پنج شنبه ۹ الی ۱۶

سانس آقایان : دوشنبه ۹ الی ۱۶ چهارشنبه ۹ الی ۱۶ جمعه ۹ الی ۱۶

آدرس: استان هرمزگان، جزیره کیش، جاده جهان، روبروی خیابان ابوموسی