کیبل اسکی

  • اگر تا امروز تصورتان از اسکی‌ سواری یا اسکی روی موج، یک ورزش حرفه‌ایِ غیر قابل دسترس بوده، پارک کیبل اسکی این تصور را بر هم می‌ریزد و امکان آن را به شما می‌دهد تا بدون نیاز به تمرین زیاد و در حالی‌که نگران فرو رفتن‌اتان در عمق آب‌ها نیستید موج‌سواری را تجربه کنید.
  • این فعالیت، در واقع تفریحی است که به کمک برج‌های متصل شده به ساحل انجام می‌شود. در این شکل از اسکی روی آب، فرد از یک طرف سوار بر وسیله کیبل اسکی می‌شود و از طرفِ دیگر طنابی را در دست می‌گیرد که این طناب به برج‌های مخصوص متصل‌اند. درنتیجه فردِ اسکی‌سوار به هیچ وجه به زیر آب نمی‌رود و تنها از موج‌سواری و هیجان ناشی از آن لدت خواهد برد.
  • نخستین سایت اسکی رویِ آب را به همین دلیل در خاورمیانه و در جزیره کیش معرفی می‌کنند. کیبل اسکی جزیره کیش، طولی 860 متری و عرضی 160 متری دارد. در این سایت ورزشی-تفریحی، 5 برجِ در آب‌های خلیج‌فارس نصب شده‌اند که این امکان را به فرد می‌دهند تا با سرعتِ 28 تا 62 کیلومتر بر ساعت روی آب‌ها شناور بماند و اسکی سواری کند.
  • پارک اسکی سواری جزیره کیش امکان سرویس‌دهی به 12 نفر را به طور همزمان دارد.
  • بدون دغدغه و در حالی‌که از امنیت کیبل اسکی مطمئن هستید، کیبل اسکی جزیره کیش را امتحان کنید و لذت موج‌سواری را در سایتِ این تفریح از دست ندهید.
عنوان
قیمت (ریال)
انتخاب

کیبل اسکی

450,000 ریال
0نفر
قابل پرداخت: 0 ریال

خدمات


امکان استفاده 12 نفر از کیبل اسکی به طور همزمان
وجودِ رختکن و دوش در مجموعه کیبل اسکی
دارای اتاق آموزش پیش از شروع تفریح
دارای فروشگاه لوازم مخصوص کیبل اسکی
وجود رستوران و کافی‌شاپ در اطراف پارک کیبل اسکی

نکات مهم


زمان استفاده از این تفریح از ساعت 10 صبح الی 17 بعدازظهر است.
پیش از انجام کیبل اسکی باید از مربی آموزش ببینید.

نظرات کاربران

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
استان هرمزگان، جزیره کیش، جنوب اسکله بزرگ تفریحی